• Stanowisko: Kierownik robót elektrycznych i teletechnicznych
  • Nazwa firmy: Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR
  • Miasto: Szczecin (zachodniopomorskie)
  • Data dodania ogłoszenia: 8 czerwca 2021, 11:55
  • Oferta nr 35024894

Stanowisko: Kierownik robót elektrycznych i teletechnicznych

Miejsce pracy: Szczecin

Forma zatrudnienia: pełny etat

Umowa: umowa o pracę lub umowa współpracy B2B

Opis

Poszukujemy Kierownika robót elektrycznych oraz teletechnicznych z uprawnieniami do realizacji jednego z naszych przedsięwzięć na terenie Szczecina.

Wymagania:

  • uprawnienia budowalne do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacji elektrycznych i elektrotechnicznych bez ograniczeń,
  • doświadczenie zawodowe w kierowaniu robotami na ww. stanowisku,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • praktyczna wiedza w obszarze technicznych warunków realizacji robót w zakresie niezbędnym do organizacji oraz nadzoru nad procesem realizacji inwestycji,
  • znajomość prawa budowlanego ,
  • samodzielność, komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B – czynne.

Zakres obowiązków:

Nadzór nad powierzonym kontraktem w zakresie:

  • realizacji założonego budżetu, terminowości i jakości prac,
  • przygotowania i weryfikacji harmonogramów prac,
  • nadzór nad procesem wykonania instalacji elektrycznych,
  • utrzymywania bieżącego kontaktu z wyznaczonymi służbami inwestora oraz nadzoru inwestorskiego
  • kierowania pracami na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji
  • koordynowania prac podległych pracowników
  • kontroli nad wykonywaniem dokumentacji powykonawczej
  • kontroli nad procedurami BHP w powierzonym zakresie współpracy z przełożonymi na wszystkich etapach realizacji kontraktu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • praca w miłym i kreatywnym zespole,
  • praca na terenie Szczecina
  • współpracę B2B lub umowa o pracę
  • pracę w dynamicznie i stale rozwijającej się firmie

Swoje CV prosimy wysyłać na adres:  marcin.torbus@teatr.com.pl