Oferta nr 21263610

Stanowisko: Zastępca Dyrektora ds. logistyki Nazwa firmy: ABC AUTOPARTS
Miasto: Szczecin Data dodania ogłoszenia: 16 maja 2018, 10:38

Treść ogłoszenia

Zastępca Dyrektora ds. logistyki

Zadania na stanowisku:

- Zarządzanie magazynem wysokiego składu oraz dużym zespołem pracowników,

- Kontrola  procesów i procedur logistycznych, wskaźników oraz kosztów,

- Poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności funkcjonowania magazynu,

- Monitorowanie i optymalizowanie kosztów, tworzenie i zatwierdzanie budżetów,

- Sporządzanie raportów i analiz.

Oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

- dobrej znajomość pakietu MS Office,

- zdolności analitycznych,

- dobrej organizacji pracy własnej,

- znajomość języka Rosyjskiego lub  Niemieckiego

- zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania,

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- atrakcyjny system wynagrodzeń,

- wspieranie rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy,

- narzędzia pracy niezbędne do realizacji powierzonych zadań.

nr. tel. +48918871235

kontakt email. - rekrutacja@abcautoparts.pl

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny od Poniedziałku do Piątku w godz. od 8:00 do 16:00 lub przesłanie zgłoszeń (CV) wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”