Oferta nr 21263601

Stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji Nazwa firmy: ABC AUTOPARTS
Miasto: Szczecin Data dodania ogłoszenia: 16 maja 2018, 10:36

Treść ogłoszenia

Specjalista ds. Rekrutacji

W związku z intensywnym rozwojem struktur poszukuje ambitnych i kreatywnych osób na stanowisko:

Zakres zadań:

• Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych

• Przygotowywanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych oraz poszukiwanie nowych źródeł Kandydatów

• Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

• Kontakt z Kandydatami na każdym etapie procesu rekrutacji

• Aktywna promocja firmy na rynku pracy

• Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby działu

• Udział w planowaniu działań rekrutacyjnych

• Planowaniem ścieżki kariery pracowników

• Organizowanie szkoleń

• Oceny osiągnięć pracowników

• Usprawnianie komunikacji wewnętrznej w firmie

Wymagania:

• Min. 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji masowych lub po stronie agencji pracy tymczasowej

• Znajomość trendów w obszarze rekrutacji masowych

• Kreatywność i umiejętność pracy pod presją czasu

• Silna motywacja do działania oraz nastawienie na realizację celów

• Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

• Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmie

• Stabilne warunki pracy

• Wynagrodzenie złożone z części stałej

• Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

nr. tel. +48918871235

kontakt email. - rekrutacja@abcautoparts.pl

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny od Poniedziałku do Piątku w godz. od 8:00 do 16:00 lub przesłanie zgłoszeń (CV) wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”